Práce minibagrem

Zemní práce minibagrem

Jak si objednat a co očekávat?

Zemní práce minibagrem jsou ideální řešení pro různé projekty v oblasti zahradnictví, stavebnictví a úpravy terénu. Minibagr je malý a obratný stroj, který dokáže provádět výkopy, terénní úpravy, modelování terénu, odvoz materiálu a další činnosti. Minibagr je také snadno přepravitelný na přívěsu za osobním vozem, což znamená, že ho můžete využít kdekoliv v Moravskoslezském kraji.

Pokud plánujete zemní práce minibagrem na své zahradě nebo jiném pozemku, můžete si je objednat u nás. Jsme profesionální firma s dlouholetou zkušeností a kvalifikovanými řidiči. Nabízíme vám příjemnou a spolehlivou spolupráci, férové ceny a garanci kvality.

Jak si objednat zemní práce minibagrem?

Objednání zemních prací minibagrem je velmi jednoduché. Stačí nám zavolat na naše telefonní čísla, napsat e-mail nebo zaslat poptávku. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného minibagru pro váš projekt, zjistíme dostupnost termínů a domluvíme se na ceně řešení.

Pokud si nejste jisti, jaký typ zemních prací potřebujete, můžeme vám také nabídnout konzultaci a návrh řešení.

Jak probíhají zemní práce minibagrem?

Po potvrzení objednávky se s vámi spojíme den před plánovaným termínem a upřesníme detaily. V den realizace přijedeme na místo s minibagrem a veškerým potřebným vybavením. Před zahájením prací provedeme průzkum terénu a bezpečnostní opatření. Poté začneme s prováděním zemních prací podle vašich požadavků.

Během realizace se snažíme pracovat co nejefektivněji a šetrně k okolnímu prostředí. Dodržujeme všechny platné normy a předpisy. Po dokončení prací uklidíme pracoviště a odvezeme veškerý odpad.

Nabízíme tyto typy zemních prací

N

Výkopy pro základy, kanalizaci, bazény, rybníky, studny nebo jiné stavby

N

Terénní úpravy pro vyrovnání terénu, odstranění nerovností, tvorba svahů nebo teras

N

Modelování terénu pro vytvoření estetických tvarů, reliéfů nebo dekorací

N

Úpravy zahrad pro vysazení rostlin, položení trávníku, instalaci zavlažovacího systému nebo jiných prvků

N

Odvoz materiálu pro odstranění přebytečné hlíny, kamenů, štěrku nebo jiných odpadů